Producent nowoczesnych rozwiązań hydrauliki siłowej.
Menu
Wiesław Wruck – Członek Zarządu, Dyrektor ds. Marketingu, Sprzedaży i Rozwoju
Pełni funkcję Dyrektora ds. Marketingu, Sprzedaży i Rozwoju od dnia 14.10.2015 r. Pan Wiesław Wruck ma wykształcenie niepełne wyższe, studiował filologię germańską w Wyższej Szkole Pedagogicznej w Bydgoszczy, posiada także tytuł technika mechanika o specjalności obróbka skrawaniem. Był słuchaczem kursu języka angielskiego Szkoły Języka Angielskiego Elite School.
W spółce PHS Hydrotor S.A. Pan Wiesław Wruck pracuje od chwili jej powstania, jest akcjonariuszem założycielem i w latach 1992-1994 był członkiem Rady Nadzorczej. Od 01.06.2015 pełnił funkcję Dyrektora ds. Eksportu. W latach 2000-2015 zajmował stanowisko specjalisty ds. Marketingu odpowiedzialnego za rozwój eksportu i kierował pracami związanymi z organizacją tego pionu oraz koordynował miedzy innymi projekty związane z uruchomienia produkcji dla odbiorcy niemieckiego i północnoamerykańskiego pomp promieniowo – tłoczkowych wielostopniowych wysokiego ciśnienia jedno i wielostrumieniowych 1 i 2 generacji, pomp ręcznych i nożnych dwustopniowych wysokiego ciśnienia, elementów hydraulicznych i mechanicznych skrzyni przekładniowej bezstopniowej o wysokim stopniu czystości. Od roku 1992 do 2000 pracował jak samodzielny specjalista ds. zaopatrzenia i był odpowiedzialny za współpracę kooperacyjną z takimi firmami jak WSK PZL Hydral Wrocław, WPH Wrocław. W latach 1985-1991 był zatrudniony w POM Hydrotor Tuchola jako samodzielny technik ds. zaopatrzenia.
Zainteresowania to literatura i sport, Pan Wieslaw Wruck jest członkiem Polskiego Związku Szachowego i Polskiego Związku Brydża Sportowego.

.